Położenie mieszkania względem innych budynków

Mieszkanie obok torów kolejowych, bezpośrednio przy torach tramwajowych bądź przy drodze o dużym ruchu albo na trasie lądowania samolotu to złe położenie dla budynku mieszkalnego. Generowany przez otoczenie hałas będzie szczególnie uciążliwy latem gdy będziemy chcieli spać przy otwartym oknie. Dobrze natomiast jeśli blisko mieszkania są inne budynki mieszkalne: możemy być wtedy pewni że szybko nie zbuduje się tam nic zaburzałoby hałas.

2 myśli nt. „Położenie mieszkania względem innych budynków”

  1. Gdy szukaliśmy z mężem gniazdka kierowaliśmy się tym, że planujemy mieć potomstwo. Wybraliśmy nieruchomość, która znajduje się naprzeciwko przedszkola. Mieszkanie jest skierowane na kierunek południowy. Wydawało się, że takie usytuowanie naszego mieszkania będzie idealne. Niestety! Okazało się latem jest tam bardzo ciepło i musimy cały czas wietrzyć lipiec, sierpień w tym roku było nie do wytrzymania. Niestety przedszkole pracowało również przez wakacje. Mąż pracował na nocki, wspomina to bardzo źle. Przedszkole generuje ogromny hałas., nie do wytrzymania. Gdy było naprawdę ciepło mąż spał u teściów.
    Dziecka jeszcze nie mamy ale najchętniej wymienilibyśmy to mieszkanie na mieszkanie w innym bloku, choćby od strony północnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANTY spam *

Poradnik dla kupujących mieszkanie